Aktualności
XI MEMORIAŁ JANA POMIEĆKI
- Szczegóły
- Opublikowano: 17 listopad 2015
- Kategoria: Tenis stołowy
- A.B.M.
W miniony weekend w Hażlachu rozebrano jedenastą edycję Memoriału Pamięci Jana Pomiećki w tenisie stołowym.
W drugim najlepsi okazali się: Henryk Pietrzak ze Skoczowa, Marek Kądziela (PUKS Opoka Trzebinia) oraz debel Sylwester Rucki (Fundacja Talent Cieszyn) i Adam Roszkowski.
Gratulacje Adamie!!!
Wyniki:
Sobota - 14.11.2015
Seniorzy:
1. Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna)
2. Adam Roszkowski (LKS Pogórze)
3. Jakub Tomiczek (LUKS Węgierska Górka)
4. Joanna Krzok (LKTS Victoria Hażlach)
Gra podwójna
1. Dariusz Walarus / Adam Roszkowski (LKS Lesznianka / LKS Pogórze)
2. Joanna Krzok / Wacław Mitręga (LKTS Victoria Hażlach)
3. Wojciech Łosinńki / Grzegorz Libiszewski (UKTS Sokół Zebrzydowice)
4. Patryk Rucki / Michał Toman (Fundacja Talent Cieszyn)
Niedziela - 15.11.2015
Weterani
1. Henryk Pietrzak (Skoczów)
2. Władysław Paszek (Ustroń)
3. Józef Michalik (LKTS Victoria Hażlach)
4. Janusz Kożusznik (Cieszyn)
Gra podwójna - Open
1. Sylwester Rucki / Adam Roszkowski (Fundacja Talent / LKS Pogórze)
2. Dorota Kaniecka / Marek Kądziela (MUKS Jedynka Pszów / PKS Opoka Trzebinia)
3. Adrian Machej / Dariusz Walarus (Fundacja Talent / LKS Lesznianka)
4. Ilona Sztwiertnia / Andrzej Sztwiertnia (LKS Lesznianka Leszna Górna)
Open
1. Marek Kądziela (PKS Opoka Trzebinia)
2. Adam Roszkowski (LKS Pogórze)
3. Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna)
4. Adrian Machej (Fundacja Talent Cieszyn)
XI MEMORIAŁ JANA POMIEĆKI
- Szczegóły
- Opublikowano: 17 listopad 2015
- Kategoria: Tenis stołowy
- A.B.M.
W miniony weekend w Hażlachu rozebrano jedenastą edycję Memoriału Pamięci Jana Pomiećki w tenisie stołowym.
Pierwszego dnia imprezy zwycięstwa odnieśli: Celina Rucka, Michał Toman (oboje Fundacja Talent Cieszyn), Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna) oraz debel Dariusz Walarus i Adam Roszkowski (LKS Pogórze).
W drugim najlepsi okazali się: Henryk Pietrzak ze Skoczowa, Marek Kądziela (PUKS Opoka Trzebinia) oraz debel Sylwester Rucki (Fundacja Talent Cieszyn) i Adam Roszkowski.
I RUNDA PINGPONGOWEGO PUCHARU POLSKI MĘŻCZYZN
- Szczegóły
- Opublikowano: 12 listopad 2015
- Kategoria: Tenis stołowy
- A.B.M.
W dniach 3-10 listopada rozegrano I rundę Pucharu Polski Mężczyzn w tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim.
Z czterech naszych zespołów do następnej fazy rozgrywek awansowały dwie: JKTS Jastrzębie oraz LKS Pogórze II.
Ponadto w drugiej rundzie wystąpi LKS Lesznianka Leszna Górna, która w tej rundzie miała los wolny.
Wyniki I rundy
LKS II Pogórze - KS Naprzód II Borucin - 4:3
UKS Sportowa Jedynka Skoczów - LITS Meble Anders II Żywiec - 0:4
LKS Orzeł Stanica - JKTS Jastrzębie - 2:4
AKS II Mikołów - LKS I Pogórze - 4:1
LKS Wilki Wilcza - LKS 45 I Bujaków - 4:1
MOSM Tychy - KS Burza Borowa Wieś - 0:4
UKS Ikar II Mierzęcice - TRS Millenium I Myszków - 0:4
LKS Naprzód I Żernica - LKS Strażak II Mikołów - 3:4
LKS Tęcza I Zendek - ULKS Tajfun Ligota Łabędzka - 4:0
UKS Ikar I Mierzęcice - UKS Quo Vadis I Makoszowy - 0:4
SKS Spartakus II Gliwice - ULKS Pławniowice - 4:0
LKS Naprzód Świbie - PKS Waluś Konopiska - 1:4
UKS Quo Vadis II Makoszowy - ULKS Ruch Pniów - 0:4
LKS Tęcza II Zendek - MOSiR Łaziska Górne - 0:4
TRS Millenium II Myszków - UKS Huragan II Sosnowiec - 0:4
LKS 45 II Bujaków - LKS Naprzód II Żernica - 2:4
KS Burza II Borowa Wieś - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 2:4
Los II rundy - 17.11.2015
JKTS Jastrzębie - KS Unia Kalety
LKS II Pogórze - UKTS Sokół II Orzesze
LKS Naprzód II Żernica - LKS Lesznianka Leszna Górna
LITS Meble Anders II Żywiec - KS Bojanów
KS Burza I Borowa Wieś - LKS Wilki Wilcza
AKS II Mikołów - LITS Meble Anders I Żywiec
TRS Millenium I Myszków - SKS Spartakus I Gliwice
LKS Strażak II Mikołów - TS Kuźnia Rybnik
LKS Tęcza I Zendek - MUKS Jedynka Pszów
UKS Quo Vadis I Makoszowy - ATS Ligota Łabędzka
SKS Spartakus II Gliwice - MKS Skarbek II Tarnowskie Góry
PKS Waluś Konopiska - LKS Listwarta Lisów
ULKS Ruch Pniów - LKS Strażak I Mikołów
MOSiR Łaziska Górne - UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Huragan II Sosnowiec - KU AZS UŚ Katowice
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KRS TKKF Relaks Wodzisław
Runmageddon Silesian
- Szczegóły
- Opublikowano: 26 październik 2015
- Kategoria: Lekka atletyka
- Z.K.
ULTRAMARATON NARTOROLKOWY W WEJHEROWIE
- Szczegóły
- Opublikowano: 18 październik 2015
- Kategoria: Biegi narciarskie
- A.B.M.
Józef Wojtyła (LKS Pogórze) zajął trzecie miejsce w I Ultramaratonie Nartorolkowym, który odbył się wczoraj w Wejherowie.
Jeszcze lepiej zaprezentowali się nasi zawodnicy w I Maratonie Nartorolkowym. Jako pierwszy siedemdziesiąt kilometrów pokonał Wojciech Wojtyła, a Marcelina Wojtyła (oboje MKS Istebna) triumfowała w gronie kobiet.
Wyniki:
I Ultramaton Nartorolkowy
1 | Paweł Bobula | Wiśniowa | 5:57.43 |
2 | Rafał Koryciński | Gdańsk | 6:02.07 |
3 | Józef Wojtyła | LKS Pogórze | 6:04.47 |
I Maraton Nartorolkowy
1 | Wojciech Wojtyła | MKS Istebna | 2:54.39 |
2 | Dariusz Rogala | Gołdap | 2:56.49 |
3 | Robert Sadowski | Gołdap | 3:13.03 |
4 (K-1) | Marcelina Wojtyła | MKS Istebna | 3:16.03 |