Gminne Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne

Na stadionie SOSiR w Skoczowie odbyły się  07.10.2014 r. Gminne Zawody Drużynowe w LA. Zawody rozgrywane pod egidą SZS były przeznaczone dla uczniów szkół gimnazjalnych a stawką ich było wywalczenie awansu do finału powiatowego. Taki awans wywalczyli właśnie gimnazjaliści z Pogórza zajmując 1 miejsce. Drużyna dziewcząt, która niestety nie wystartowała w pełnym składzie mimo wielu indywidualnych sukcesów zajęła dopiero 4 miejsce. Drużyna chłopców startowała w składzie: Wojciech Wysłuch, Mateusz Rucki, Łukasz Stec, Tymoteusz Jarco. Wojciech Wojtyła, Kamil Brachaczek, Klaudiusz Pagieła, Mateusz Marek, Nikodem Kliś i Wojciech Roamański. W składzie drużyny dziewcząt znalazły się: Magdalena Rodenko, Kaja Jęcz, Natalia Górecka, Dominika Wanat, Weronika Pagieła, Anna Kubicius, Marcelina Wojtyła, Magdalena Wrzeszcz.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Gminne Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne