Nieoczekiwanie wysoka porażka

W słoneczną popołudniową niedzielę na boisku przy ul. Sportowej w Skoczowie odbył się mecz pomiędzy LKS Pogórze a LKS Beskid Brenna. Wyżej w tabeli klasuje się drużyna gości. W 15 minucie spotkania fantastycznym podaniem z rzutu rożnego popisał się Mateusz Wieja na głowę Grzegorza Kuboszka, który bez problemu umieścił piłkę w bramce. W 27 minucie zawodnicy drużyny przeciwnej wyrównali po niepewnej interwencji naszego bramkarza. Remis utrzymywał się do przerwy . Lecz takiej drugiej połowy nikt się nie spodziewał

Drugą połowę zaczęliśmy bez Mateusza Wieji za którego wszedł Jakub Chraścina. Z każdą minutą przeciwnicy przeważali z posiadaniem piłki i to oni strzelili bramkę na 2-1. Następnie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Mateusz Rucki i Mateusz Marek. Bo błędach obrony oraz nie pewnych interwencjach bramkarza przeciwnicy dołożyli jeszcze 4 bramki. Na otarcie łez niemal na koniec meczu bramkę dla Pogórza strzelił w sytuacji sam na sam po zagraniu Jana Szostoka, Jakub Chraścina. Mecz zakończy się wynikiem 6-2 dla Brennej. Pogórscy zawodnicy muszą szybko zapomnieć o tym nie udanym meczu i skupić się na następnym w którym rywalem będzie drużyna z Kończycz Wielkich, która również poległa w tej kolejce i ma tylko 1 pkt straty. Zbiórka w sobotę o godzinie 10.00

Jesteś tutaj: Start Juniorzy Nieoczekiwanie wysoka porażka