Porażka juniorów z liderem

LKS 99 Pruchna - LKS Pogórze 2:0 (juniorzy)

LKS 99 Pruchna - LKS Pogórze 0:6 (trampkarze)

W sobotę  w Pruchnej o godzinie 11.30 odbył się mecz pomiędzy LKS 99 Pruchna a LKS Pogórze.  Gospodarze na ten mecz przygotowali się bardzo dobrze ponieważ wystąpili oni w najmocniejszym składzie jaki dotychczas mieli. Nie można tego powiedzieć o gościach, gdzie w podstawowej jedenastce wystąpiło 7 graczy z rocznika 1999 , 1 z 2000, 2 z 1998 oraz 1 z 1997.
Mimo to mecz zaczęli jak równy z równym

Od pierwszego gwizdka sędziego gra wyglądała bardzo dobrze po obu stronach. Następnie to gospodarze przeważali na boisku co udowodnili bramką na 1-0. Z kolejnymi minutami to zawodnicy z Pogórza konstruowali akcje. Oddali dwa celne strzały, niestety do obrony bramkarza. W około 40 minucie po pięknej akcji gospodarze podwyższyli prowadzenie na 2-0. W drugiej połowie wynik się nie zmienił, choć Pruchna miała sporo okazji do tego, lecz zawsze była powstrzymana albo przez piłkarzy albo przez bramkarza.

Jesteś tutaj: Start Juniorzy Porażka juniorów z liderem