1 |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
LKS GOLESZÓW |
2016-08-21 |
12:00 |
7:1 |
2 |
LKS POGÓRZE |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
2016-08-20 |
12:00 |
0:5 |
3 |
LKS 99 PRUCHNA |
KS KUŹNIA USTROŃ |
2016-08-20 |
11:00 |
1:15 |
4 |
LKS BESKID BRENNA |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
2016-08-20 |
17:00 |
4:3 |
5 |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
2016-08-20 |
12:00 |
3:2 |
6 |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
2016-08-20 |
12:00 |
0:0 |
7 |
LKS GOLESZÓW |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
2016-08-27 |
12:00 |
-:- |
8 |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
2016-08-27 |
12:00 |
-:- |
9 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
2016-08-27 |
12:00 |
-:- |
10 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
LKS BESKID BRENNA |
2016-08-28 |
12:00 |
-:- |
11 |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
LKS 99 PRUCHNA |
2016-08-27 |
17:00 |
-:- |
12 |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
LKS POGÓRZE |
2016-08-28 |
12:00 |
-:- |
13 |
LKS POGÓRZE |
LKS GOLESZÓW |
2016-09-03 |
12:00 |
-:- |
14 |
LKS 99 PRUCHNA |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
2016-09-03 |
11:00 |
-:- |
15 |
LKS BESKID BRENNA |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
2016-09-03 |
17:00 |
-:- |
16 |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
KS KUŹNIA USTROŃ |
2016-09-03 |
12:00 |
-:- |
17 |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
2016-09-03 |
12:00 |
-:- |
18 |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
2016-09-03 |
11:30 |
-:- |
19 |
LKS GOLESZÓW |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
2016-09-10 |
12:00 |
-:- |
20 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
2016-09-10 |
12:00 |
-:- |
21 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
2016-09-11 |
12:00 |
-:- |
22 |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
2016-09-10 |
16:00 |
-:- |
23 |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
LKS BESKID BRENNA |
2016-09-11 |
12:00 |
-:- |
24 |
LKS POGÓRZE |
LKS 99 PRUCHNA |
2016-09-10 |
11:00 |
-:- |
25 |
LKS 99 PRUCHNA |
LKS GOLESZÓW |
2016-09-17 |
12:00 |
-:- |
26 |
LKS BESKID BRENNA |
LKS POGÓRZE |
2016-09-17 |
16:00 |
-:- |
27 |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
2016-09-17 |
12:00 |
-:- |
28 |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
2016-09-17 |
12:00 |
-:- |
29 |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
KS KUŹNIA USTROŃ |
2016-09-17 |
11:30 |
-:- |
30 |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
2016-09-17 |
12:00 |
-:- |
31 |
LKS GOLESZÓW |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
2016-09-24 |
12:00 |
-:- |
32 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
2016-09-25 |
12:00 |
-:- |
33 |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
2016-09-24 |
16:00 |
-:- |
34 |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
2016-09-25 |
12:00 |
-:- |
35 |
LKS POGÓRZE |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
2016-09-24 |
11:00 |
-:- |
36 |
LKS 99 PRUCHNA |
LKS BESKID BRENNA |
2016-09-25 |
12:00 |
-:- |
37 |
LKS BESKID BRENNA |
LKS GOLESZÓW |
2016-10-01 |
16:00 |
-:- |
38 |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
LKS 99 PRUCHNA |
2016-10-01 |
12:00 |
-:- |
39 |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
LKS POGÓRZE |
2016-10-01 |
12:00 |
-:- |
40 |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
2016-10-01 |
11:30 |
-:- |
41 |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
2016-10-01 |
12:00 |
-:- |
42 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
KS KUŹNIA USTROŃ |
2016-10-01 |
12:00 |
-:- |
43 |
LKS GOLESZÓW |
KS KUŹNIA USTROŃ |
2016-10-08 |
12:00 |
-:- |
44 |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
2016-10-08 |
15:00 |
-:- |
45 |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
2016-10-09 |
12:00 |
-:- |
46 |
LKS POGÓRZE |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
2016-10-08 |
12:00 |
-:- |
47 |
LKS 99 PRUCHNA |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
2016-10-09 |
12:00 |
-:- |
48 |
LKS BESKID BRENNA |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
2016-10-08 |
15:00 |
-:- |
49 |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
LKS GOLESZÓW |
2016-10-15 |
12:00 |
-:- |
50 |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
LKS BESKID BRENNA |
2016-10-15 |
12:00 |
-:- |
51 |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
LKS 99 PRUCHNA |
2016-10-15 |
11:30 |
-:- |
52 |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
LKS POGÓRZE |
2016-10-15 |
12:00 |
-:- |
53 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
2016-10-15 |
12:00 |
-:- |
54 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
2016-10-16 |
12:00 |
-:- |
55 |
LKS GOLESZÓW |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
2016-10-22 |
12:00 |
-:- |
56 |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
KS KUŹNIA USTROŃ |
2016-10-23 |
12:00 |
-:- |
57 |
LKS POGÓRZE |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
2016-10-22 |
11:00 |
-:- |
58 |
LKS 99 PRUCHNA |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
2016-10-22 |
12:00 |
-:- |
59 |
LKS BESKID BRENNA |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
2016-10-22 |
15:00 |
-:- |
60 |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
2016-10-22 |
12:00 |
-:- |
61 |
WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE |
LKS GOLESZÓW |
2016-10-29 |
12:00 |
-:- |
62 |
RKS CUKROWNIK CHYBIE |
LKS WISŁA STRUMIEŃ |
2016-10-29 |
11:30 |
-:- |
63 |
LKS OLZA POGWIZDÓW |
LKS BESKID BRENNA |
2016-10-29 |
12:00 |
-:- |
64 |
LKS KOŃCZYCE MAŁE |
LKS 99 PRUCHNA |
2016-10-29 |
12:00 |
-:- |
65 |
KS KUŹNIA USTROŃ |
LKS POGÓRZE |
2016-10-30 |
12:00 |
-:- |
66 |
LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE |
KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA |
2016-10-29 |
15:00 |
-:- |