Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe - Skoczów 2016

23 września na obiektach SOSiR-u przeprowadzone zostały  Sztafetowe Biegi Przełajowe dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Były to eliminacje do kolejnej rundy zawodów szczebla powiatowego.  Bardzo dobrze pobiegła sztafeta gimnazjalistek pogórskich, które zajęły 1 miejsce biegnąc w składzie: Patrycja Wrzeszcz, Agnieszka Zająć, Julia Chromik, Michalina Pagieła, Alicja Uchyła  i Magdalena Rodenko. Również dziewczęta z pogórskiej podstawówki rywalizowały bardzo dobrze zajmując 2 miejsce. W składzie drużyny znalazły się : P. Pagieła, E. Kubies, W. Rodenko, D. Kuczera, M. Rajwa i M. Niedzielska. Większość z dziewcząt to reprezentantki naszego klubu. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych w Chybiu.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe - Skoczów 2016