VI Czwartki LA - 3 runda
- Szczegóły
- Opublikowano: 28 październik 2016
- Kategoria: Lekka atletyka
- Z.K.
Długo czekaliśmy na ostatnie zawody jesiennej rundy Czwartków LA, ale w końcu 26 października b.r. przy sprzyjającej pogodzie udało sie je rozegrać. Tym razem najlepiej zaprezentowali się uczniowie z SP w Strumieniu, którzy zgromadzili w tych zawodach 1418 pkt. Niewiele mnie, bo 1369 pkt zanotowali na swoim koncie nasi uczniowie z ZSP w Pogórzu, którzy po 3 rundach są obecnie na prowadzeniu w klasyfikacji drużynowej. Kolejne 4 imprezy czekają nas już na wiosne, pierwsza z nich ma zostać rozegrana 19.04.2017 r. a ostania - finał Miejski został zaplanowany na 25.05.2017 r. Już teraz w imieniu organizatorów serdecznie wszystkich zapraszamy.
WYNIKI:
60 m - dziewczęta rocznik 2004 |
1 | Pająk | Julia | SP Dzięgielów | 9,08 | |||
2 | Lazar | Wiktoria | SP Strumień | 9,54 | |||
3 | Adamczyk | Wiktoria | SP Strumień | 9,62 | |||
4 | Kuczera | Agnieszka | SP 1 Brenna Leśnica | 9,79 | |||
5 | Greń | Julia | SP 1 Brenna Leśnica | 10,12 | |||
6 | Wałach | Wiktoria | SP Dzięgielów | 10,16 | |||
7 | Słowak | Marcelina | ZSP Pogórze | 10,24 | |||
8 | Sojka | Klaudia | ZSP Pogórze | 10,36 | |||
9 | Majewska | Julia | ZSP Pogórze | 11,70 | |||
10 | Cyganiewicz | Aleksandra | ZSP Pogórze | 12,04 | |||
60 m - dziewczęta - rocznik 2005 | |||||||
1 | Kubies | Emilia | ZSP Pogórze | 8,91 | |||
2 | Barszczak | Katarzyna | SP 2 Brenna Bukowa | 9,78 | |||
3 | Krótki | Nicole | SP Strumień | 10,05 | |||
4 | Pietrzak | Nadia | SP 2 Brenna Bukowa | 10,43 | |||
5 | Madzia | Zuzanna | SP Dzięgielów | 10,50 | |||
6 | Piekarczyk | Klaudia | SP Strumień | 10,71 | |||
7 | Salachna | Barbara | SP 2 Brenna Bukowa | 10,93 | |||
60 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Madzia | Klaudia | SP 1 Brenna Leśnica | 10,53 | |||
2 | Góra | Oliwia | SP Strumień | 10,88 | |||
3 | Andrzejewska | Kamila | ZSP Pogórze | 10,91 | |||
4 | Uchyła | Maria | ZSP Pogórze | 10,94 | |||
5 | Musioł | Anastazja | SP 2 Brenna Bukowa | 11,09 | |||
6 | Widenka | Milena | SP 2 Brenna Bukowa | 11,25 | |||
7 | Obracaj | Weronika | ZSP Pogórze | 11,54 | |||
8 | Janikowska | Lena | SP 3 Skoczów | 11,56 | |||
9 | Obracaj | Maria | ZSP Pogórze | 11,58 | |||
10 | Stojka | Magdalena | SP 1 Brenna Leśnica | 11,74 | |||
11 | Ferfecka | Ewelina | SP 1 Brenna Leśnica | 10,81 | |||
12 | Czyż | Zuzanna | SP 1 Brenna Leśnica | 11,96 | |||
13 | Rakus | Tosia | SP 3 Skoczów | 12,28 | |||
14 | Staniszewska | Zuzanna | SP 3 Skoczów | 12,56 | |||
60 m chłopcy - rocznik 2004 | |||||||
1 | Gawlas | Nikodem | SP 1 Brenna Leśnica | 8,78 | |||
2 | Kurczyk | Marek | ZSP Pogórze | 8,78 | |||
3 | Gawron | Kacper | SP Strumień | 9,36 | |||
4 | Dudkowiak | Bartłomiej | SP Strumień | 9,66 | |||
60 m chłopcy - rocznik 2005 | |||||||
1 | Dybczyński | Kacper | SP Górki Wlk. | 9,34 | |||
2 | Młotek | Mateusz | SP Dzięgielów | 9,66 | |||
3 | Miły | Robert | SP Strumień | 9,97 | |||
4 | Lapczyk | Dominik | SP Strumień | 10,26 | |||
5 | Nowak | Kamil | SP Strumień | 10,57 | |||
6 | Małysz | Łukasz | SP 1 Brenna Leśnica | 10,88 | |||
7 | Bury | Kacper | SP 1 Brenna Leśnica | 11,29 | |||
8 | Hołomek | Radosław | SP 1 Brenna Leśnica | 11,54 | |||
9 | Staroń | Mikołaj | SP Strumień | 11,64 | |||
60 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Ogiegło | Szymon | SP 3 Skoczów | 8,85 | |||
2 | Libura | Jakub | SP Strumień | 9,08 | |||
3 | Dworok | Kamil | SP 3 Skoczów | 9,91 | |||
4 | Wilczyński | Oskar | SP Strumień | 10,50 | |||
5 | Waleczek | Szymon | SP Strumień | 10,55 | |||
6 | Madzia | Mateusz | SP 2 Brenna Bukowa | 10,56 | |||
7 | Wrzeszcz | Dawid | ZSP Pogórze | 10,74 | |||
8 | Jaworski | Kamil | SP 1 Brenna Leśnica | 11,91 | |||
9 | Lapczyk | Klaudiusz | SP Strumień | 12,12 | |||
10 | Gawlas | Dawid | SP 2 Brenna Bukowa | 12,38 | |||
300 m dziewczęta - rocznik 2005 | |||||||
1 | Pagieła | Patrycja | ZSP Pogórze | 56,96 | |||
2 | Korzonek | Martyna | ZSP Pogórze | 60,46 | |||
3 | Wanat | Estera | ZSP Pogórze | 65,66 | |||
300 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Chromik | Justyna | ZSP Pogórze | 62,94 | |||
2 | Madzia | Zuzanna | SP 2 Brenna Bukowa | 63,68 | |||
3 | Habarta | Larysa | ZSP Pogórze | 67,14 | |||
4 | Olszar | Kinga | SP 2 Brenna Bukowa | 68,26 | |||
5 | Kłobuch | Gabriela | SP 3 Skoczów | 73,56 | |||
6 | Ziebura | Jagna | SP 2 Brenna Bukowa | 77,50 | |||
300 m chłopcy - rocznik 2004 | |||||||
1 | Pawlak | Robert | SP 1 Brenna Leśnica | 55,53 | |||
2 | Chrapek | Hubert | SP 1 Brenna Leśnica | 58,37 | |||
3 | Kozłowski | Michał | SP 1 Brenna Leśnica | 67,09 | |||
300 m chłopcy - rocznik 2005 | |||||||
1 | Klimurczyk | Piotr | SP 3 Skoczów | 56,30 | |||
2 | Sikora | Marek | SP 1 Brenna Leśnica | 61,27 | |||
3 | Adamczyk | Hieronim | SP 1 Brenna Leśnica | 61,59 | |||
4 | Gwizdoń | Piotr | ZSP Pogórze | 61,84 | |||
5 | Gawlas | Dominik | SP 2 Brenna Bukowa | 63,38 | |||
300 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Hubczyk | Michał | SP 2 Brenna Bukowa | 65,92 | |||
2 | Kubies | Igor | ZSP Pogórze | 67,52 | |||
600 m dziewczęta - rocznik 2004 | |||||||
1 | Ferfecka | Roksana | SP 3 Skoczów | 2.07,84 | |||
600 m dziewczęta - rocznik 2005 i młodsze | |||||||
1 | Szoska | Anna | SP Strumień | 2.21,77 | |||
600 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Podżorska | Magdalena | SP 2 Brenna Bukowa | 2.05,46 | |||
1000 m chłopcy - rocznik 2005 i młodsi | |||||||
1 | Greń | Igor | SP 3 Skoczów | 3.49,15 | |||
1000 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Lorek | Jakub | SP 1 Brenna Leśnica | 4.24,21 | |||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004 | |||||||
1 | Pająk | Julia | SP Dzięgielów | 3,81 | |||
2 | Greń | Wiktoria | SP 2 Brenna | 3,54 | |||
3 | Greń | Julia | SP 1 Brenna Leśnica | 3,54 | |||
4 | Lazar | Wiktoria | SP Strumień | 3,53 | |||
5 | Sojka | Klaudia | ZSP Pogórze | 3,41 | |||
6 | Wałach | Wiktoria | SP Dzięgielów | 3,41 | |||
7 | Słowak | Marcelina | ZSP Pogórze | 3,32 | |||
8 | Cyganiewicz | Aleksandra | ZSP Pogórze | 2,88 | |||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005 | |||||||
1 | Pagieła | Patrycja | ZSP Pogórze | 3,90 | |||
2 | Szoska | Anna | SP Strumień | 3,71 | |||
3 | Kubies | Emilia | ZSP Pogórze | 3,68 | |||
4 | Krótki | Nicole | SP Strumień | 3,65 | |||
5 | Korzonek | Martyna | ZSP Pogórze | 3,41 | |||
6 | Salachna | Barbara | SP 2 Brenna Bukowa | 3,28 | |||
7 | Pietrzak | Nadia | SP 2 Brenna Bukowa | 3,23 | |||
8 | Wanat | Estera | ZSP Pogórze | 3,14 | |||
6 | Piekarczyk | Klaudia | SP Strumień | 3,14 | |||
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Uchyła | Maria | ZSP Pogórze | 3,49 | |||
2 | Góra | Oliwia | SP Strumień | 3,46 | |||
3 | Podżorska | Magdalena | SP 2 Brenna Bukowa | 3,43 | |||
4 | Chromik | Justyna | ZSP Pogórze | 3,16 | |||
5 | Habarta | Larysa | ZSP Pogórze | 3,15 | |||
6 | Ziebura | Jagna | SP 2 Brenna Bukowa | 3,06 | |||
7 | Andrzejewska | Kamila | ZSP Pogórze | 3,03 | |||
8 | Madzia | Zuzanna | SP 2 Brenna Bukowa | 2,98 | |||
9 | Janikowska | Lena | SP 3 Skoczów | 2,88 | |||
10 | Olszar | Kinga | SP 2 Brenna Bukowa | 2,81 | |||
11 | Obracaj | Weronika | ZSP Pogórze | 2,47 | |||
12 | Rakus | Tosia | SP 3 Skoczów | 2,46 | |||
13 | Staniszewska | Zuzanna | SP 3 Skoczów | 2,45 | |||
Skok w dal chłopców - rocznik 2004 | |||||||
1 | Kurczyk | Marek | ZSP Pogórze | 4,77 | |||
2 | Dudkowiak | Bartłomiej | SP Strumień | 4,15 | |||
3 | Buława | Jakub | SP 3 Skoczów | 3,86 | |||
Skok w dal chłopców - rocznik 2005 | |||||||
1 | Młotek | Mateusz | SP Dzięgielów | 3,89 | |||
2 | Greń | Igor | SP 3 Skoczów | 3,83 | |||
3 | Lapczyk | Dominik | SP Strumień | 3,49 | |||
4 | Nowak | Kamil | SP Strumień | 3,34 | |||
5 | Gwizdoń | Piotr | ZSP Pogórze | 3,06 | |||
6 | Staroń | Mikołaj | SP Strumień | 2,81 | |||
7 | Małysz | Łukasz | SP 1 Brenna Leśnica | 2,62 | |||
Skok w dal chłopców - rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Ogiegło | Szymon | SP 3 Skoczów | 4,37 | |||
2 | Libura | Jakub | SP Strumień | 4,14 | |||
3 | Dworok | Kamil | SP 3 Skoczów | 3,65 | |||
4 | Wrzeszcz | Dawid | ZSP Pogórze | 3,27 | |||
5 | Wilczyński | Oskar | SP Strumień | 3,16 | |||
6 | Hubczyk | Michał | SP 2 Brenna Bukowa | 3,13 | |||
7 | Kubies | Igor | ZSP Pogórze | 2,57 | |||
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2004 | |||||||
1 | Kuczera | Agnieszka | SP 1 Brenna Leśnica | 27,5 | |||
2 | Adamczyk | Wiktoria | SP Strumień | 26,0 | |||
3 | Korzonek | Katarzyna | ZSP Pogórze | 23,5 | |||
4 | Majewska | Julia | ZSP Pogórze | 14,0 | |||
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005 | |||||||
1 | Barszczak | Katarzyna | SP 2 Brenna Bukowa | 27,0 | |||
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006 i młodsze | |||||||
1 | Kłobuch | Gabriela | SP 3 Skoczów | 22,5 | |||
2 | Obracaj | Maria | ZSP Pogórze | 20,5 | |||
3 | Ferfecka | Ewelina | SP 1 Brenna Leśnica | 19,0 | |||
4 | Madzia | Klaudia | SP 1 Brenna Leśnica | 17,0 | |||
5 | Stojka | Magdalena | SP 1 Brenna Leśnica | 13,5 | |||
6 | Czyż | Zuzanna | SP 1 Brenna Leśnica | 13,5 | |||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004 | |||||||
1 | Gawlas | Nikodem | SP 1 Brenna Leśnica | 39,5 | |||
2 | Gawron | Kacper | SP Strumień | 39,5 | |||
3 | Chrapek | Hubert | SP 1 Brenna Leśnica | 37,0 | |||
4 | Pawlak | Robert | SP 1 Brenna Leśnica | 36,5 | |||
5 | Kozłowski | Michał | SP 1 Brenna Leśnica | 25,0 | |||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005 | |||||||
1 | Sikora | Marek | SP 1 Brenna Leśnica | 40,0 | |||
2 | Dybczyński | Kacper | SP Górki Wlk. | 35,5 | |||
3 | Klimurczyk | Piotr | SP 3 Skoczów | 30,5 | |||
4 | Miły | Robert | SP Strumień | 26,0 | |||
5 | Hołomek | Radosław | SP 1 Brenna Leśnica | 25,5 | |||
6 | Gawlas | Dominik | SP 2 Brenna Bukowa | 24,5 | |||
7 | Bury | Kacper | SP 1 Brenna Leśnica | 23,0 | |||
8 | Adamczyk | Hieronim | SP 1 Brenna Leśnica | 19,5 | |||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006 i młodsi | |||||||
1 | Forsz | Filip | SP 3 Skoczów | 29,5 | |||
2 | Madzia | Mateusz | SP 2 Brenna Bukowa | 27,5 | |||
3 | Gałuszka | Dawid | SP 3 Skoczów | 23,5 | |||
4 | Jaworski | Kamil | SP 1 Brenna Leśnica | 22,0 | |||
5 | Waleczek | Szymon | SP Strumień | 22,0 | |||
6 | Lorek | Jakub | SP 1 Brenna Leśnica | 21,0 | |||
7 | Gawlas | Dawid | SP 2 Brenna Bukowa | 18,0 | |||
8 | Lapczyk | Klaudiusz | SP Strumień | 17,0 |
Punktacja szkół:
W zawodach udział wzięło 83 zawodników z 7 szkół.
Następne zawody odbędą się wiosną w terminach: 19.04.2017 // 27.04.2017 // 11.05.2017 (środy)
18.05.2017 - termin rezerwowy
25.05.2017 - FINAŁ MIEJSKI
Zapraszamy!!!
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk