- Szczegóły
-
Opublikowano: 15 wrzesień 2017
-
Kategoria: Lekka atletyka
-
Z.K.
"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie w ramach konkursu ofert na rok 2017"
13 września b.r. rozegraliśmy pierwszą rundę 7 już edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Na starcie zgromadziło się 115 zawodników reprezentujących 8 szkół podstawowych. Tym razem na starcie bezkonkurencyjni w klasyfikacji drużynowej okazali się uczniowie SP 2 Brenna. Gratulujemy !!! Fotoreportaż z naszej imprezy tradycyjnie dzięki naszemu klubowemu koledze B. Kukuczowi znajdziecie na stronie portalu OX.pl.
Wyniki:
60 m - dziewczęta rocznik 2005
|
|
1
|
Kubies
|
Emilia
|
ZSP Pogórze
|
9,34
|
|
2
|
Barszczak
|
Katarzyna
|
SP 2 Brenna
|
10,19
|
|
3
|
Heller
|
Tatiana
|
SP 2 Brenna
|
10,46
|
|
4
|
Dziędziel
|
Kamila
|
SP Strumień
|
10,55
|
|
5
|
Sidzina
|
Maria
|
SP 1 Brenna
|
10,94
|
|
6
|
Koniarczyk
|
Oliwia
|
ZSP Pogórze
|
10,86
|
|
7
|
Krawczyk
|
Wanesa
|
SP 2 Brenna
|
11,07
|
|
8
|
Gala
|
Roksana
|
ZSP Pogórze
|
11,30
|
|
9
|
Moskała
|
Weronika
|
SP 1 Brenna
|
11,36
|
|
10
|
Przybyła
|
Kinga
|
SP 2 Brenna
|
11,36
|
|
60 m - dziewczęta - rocznik 2006
|
|
1
|
Kożdoń
|
Dominika
|
SP 3 Skoczów
|
9,92
|
|
2
|
Słowiok
|
Amelia
|
SP 2 Brenna
|
9,98
|
|
3
|
Uchyła
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
10,46
|
|
4
|
Maryńczak
|
Martyna
|
SP Strumień
|
10,51
|
|
5
|
Kleczyńska
|
Weronika
|
SP 3 Skoczów
|
10,55
|
|
6
|
Sajdok
|
Amelia
|
SP Strumień
|
10,66
|
|
7
|
Obracaj
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
10,74
|
|
8
|
Holeksa
|
Wiktoria
|
SP 2 Brenna
|
10,77
|
|
9
|
Gruszczyk
|
Klaudia
|
SP 3 Skoczów
|
10,82
|
|
10
|
Ferfecka
|
Ewelina
|
SP 1 Brenna
|
10,88
|
|
11
|
Stojka
|
Magdalena
|
SP 1 Brenna
|
11,24
|
|
12
|
Moiczek
|
Anna
|
SP 1 Brenna
|
11,36
|
|
13
|
Stawowska
|
Martyna
|
SP Strumień
|
11,40
|
|
14
|
Jarząbek
|
Nikola
|
SP 2 Brenna
|
11,47
|
|
15
|
Moskała
|
Agnieszka
|
SP 2 Brenna
|
11,73
|
|
16
|
Czyż
|
Zuzanna
|
SP 1 Brenna
|
11,75
|
|
17
|
Nowak
|
Julia
|
SP 2 Brenna
|
11,85
|
|
18
|
Kałuża
|
Amelia
|
SP 2 Brenna
|
12,09
|
|
19
|
Greń
|
Marzena
|
SP 2 Brenna
|
12,11
|
|
20
|
Greń
|
Magdalena
|
SP 2 Brenna
|
12,75
|
|
21
|
Greń
|
Marianna
|
SP 2 Brenna
|
13,11
|
|
22
|
Salachna
|
Oliwia
|
SP 2 Brenna
|
13,15
|
|
60 m dziewczęta - rocznik 2007 i młodsze
|
|
1
|
Andrzejewska
|
Kamila
|
ZSP Pogórze
|
10,17
|
|
2
|
Szczotka
|
Julia
|
SP 3 Skoczów
|
10,36
|
|
3
|
Musioł
|
Anastazja
|
SP 1 Brenna
|
10,48
|
|
4
|
Obracaj
|
Weronika
|
ZSP Pogórze
|
10,56
|
|
5
|
Ziebura
|
Jagna
|
SP 2 Brenna
|
10,65
|
|
6
|
Widenka
|
Milena
|
SP 2 Brenna
|
10,74
|
|
7
|
Walkiewicz
|
Sandra
|
SP 2 Brenna
|
10,74
|
|
8
|
Rozmarynowska
|
Maria
|
SP Strumień
|
10,77
|
|
9
|
Bojda
|
Marcelina
|
SP Strumień
|
10,87
|
|
10
|
Greń
|
Wiktoria
|
SP 1 Brenna
|
11,09
|
|
11
|
Cichoń
|
Julia
|
SP 2 Brenna
|
11,24
|
|
12
|
Staniszewska
|
Zuzanna
|
SP 3 Skoczów
|
11,28
|
|
13
|
Szumielewicz
|
Julia
|
SP 2 Brenna
|
11,44
|
|
14
|
Więzik
|
Eliza
|
ZSP Pogórze
|
11,53
|
|
15
|
Matuszny
|
Dominika
|
SP 1 Brenna
|
11,64
|
|
16
|
Janikowska
|
Lena
|
SP 3 Skoczów
|
11,68
|
|
17
|
Zielińska
|
Małgorzata
|
SP 2 Brenna
|
11,75
|
|
18
|
Cieślar
|
Małgorzata
|
SP 1 Brenna
|
11,87
|
|
19
|
Srokosz
|
Hanna
|
SP Strumień
|
11,91
|
|
20
|
Rugała
|
Kornelia
|
SP 3 Skoczów
|
12,87
|
|
21
|
Cichoń
|
Amelia
|
SP 2 Brenna
|
12,94
|
|
60 m chłopcy - rocznik 2005
|
|
1
|
Młotek
|
Mateusz
|
SP Dzięgielów
|
8,68
|
|
2
|
Greń
|
Igor
|
SP 3 Skoczów
|
8,85
|
|
3
|
Dybczyński
|
Kacper
|
SP Górki
|
9,82
|
|
4
|
Cieślar
|
Szymon
|
SP 1 Brenna
|
10,24
|
|
5
|
Sikora
|
Marek
|
SP 1 Brenna
|
10,31
|
|
6
|
Gwizdoń
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
10,66
|
|
7
|
Małysz
|
Łukasz
|
SP 1 Brenna
|
10,78
|
|
8
|
Greń
|
Krzysztof
|
SP 2 Brenna
|
11,09
|
|
9
|
Hołomek
|
Radosław
|
SP 1 Brenna
|
11,09
|
|
60 m chłopcy - rocznik 2006
|
|
1
|
Libura
|
Jakub
|
SP Strumień
|
8,55
|
|
2
|
Libura
|
Sebastian
|
SP Strumień
|
8,71
|
|
3
|
Ogiegło
|
Szymon
|
SP 3 Skoczów
|
9,34
|
|
4
|
Waleczek
|
Szymon
|
SP Strumień
|
9,92
|
|
5
|
Puc
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
10,24
|
|
6
|
Skalski
|
Klaudiusz
|
SP Strumień
|
10,48
|
|
7
|
Jaworski
|
Kamil
|
SP 1 Brenna
|
11,26
|
|
8
|
Sorkowicz
|
Mikołaj
|
SP 2 Brenna
|
11,32
|
|
9
|
Żbel
|
Klaudiusz
|
SP Dzięgielów
|
11,33
|
|
10
|
Holeksa
|
Mateusz
|
SP 2 Brenna
|
12,31
|
|
60 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
|
|
1
|
Dworok
|
Kamil
|
SP 3 Skoczów
|
9,97
|
|
2
|
Słowiok
|
Klaudiusz
|
SP 2 Brenna
|
10,07
|
|
3
|
Dudka
|
Kamil
|
SP 2 Brenna
|
10,26
|
|
4
|
Klimus-Baranowski
|
Konrad
|
ZSP Pogórze
|
10,36
|
|
5
|
Kurowski
|
Krzysztof
|
SP Strumień
|
10,40
|
|
6
|
Wiewióra
|
Mikołaj
|
SP Strumień
|
10,84
|
|
7
|
Rygiel
|
Dominik
|
SP Strumień
|
10,93
|
|
8
|
Gawlas
|
Jan
|
SP 1 Brenna
|
10,96
|
|
9
|
Stojka
|
Sebastian
|
SP 1 Brenna
|
11,37
|
|
10
|
Sidzina
|
Łukasz
|
SP 1 Brenna
|
11,70
|
|
11
|
Kocoń
|
Kacper
|
SP 1 Brenna
|
12,11
|
|
12
|
Pasterny
|
Seweryn
|
SP 1 Brenna
|
12,28
|
|
13
|
Staś
|
Józef
|
SP 1 Brenna
|
12,28
|
|
14
|
Greń
|
Damian
|
SP 1 Brenna
|
12,50
|
|
15
|
Staroń
|
Filip
|
SP strumień
|
13,53
|
|
300 m dziewczęta - rocznik 2005
|
1
|
Greń
|
Wiktoria
|
SP 2 Brenna
|
56,08
|
|
2
|
Korzonek
|
Martyna
|
ZSP Pogórze
|
59,83
|
|
3
|
Pagieła
|
Patrycja
|
ZSP Pogórze
|
60,00
|
|
4
|
Wanat
|
Estera
|
ZSP Pogórze
|
61,14
|
|
5
|
Pietrzak
|
Nadia
|
SP 2 Brenna
|
63,64
|
|
6
|
Gamrot
|
Marta
|
SP 2 Brenna
|
65,66
|
|
7
|
Szabla
|
Weronika
|
SP 2 Brenna
|
67,93
|
|
300 m dziewczęta - rocznik 2006
|
1
|
Puc
|
Natalia
|
ZSP Pogórze
|
57,36
|
|
2
|
Madzia
|
Zuzanna
|
SP 2 Brenna
|
58,68
|
|
3
|
Greń
|
Monika
|
SP 1 Brenna
|
65,78
|
|
300 m dziewczęta - rocznik 2007 i młodsze
|
|
1
|
Chromik
|
Justyna
|
ZSP Pogórze
|
60,44
|
|
2
|
Greń
|
Marta
|
SP 2 Brenna
|
62,69
|
|
3
|
Habarta
|
Larysa
|
ZSP Pogórze
|
67,11
|
|
300 m chłopcy - rocznik 2006
|
|
1
|
Wrzeszcz
|
Dawid
|
ZSP Pogórze
|
60,14
|
|
2
|
Greń
|
Krzysztof
|
SP 2 Brenna
|
66,00
|
|
300 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
|
|
1
|
Walkiewicz
|
Oliwier
|
SP 2 Brenna
|
60,73
|
|
2
|
Gawlas
|
Dawid
|
SP 2 Brenna
|
63,08
|
|
3
|
Holeksa
|
Krzysztof
|
SP 2 Brenna
|
64,66
|
|
4
|
Kubies
|
Igor
|
ZSP Pogórze
|
66,96
|
|
600 m dziewczęta - rocznik 2005
|
|
1
|
Madzia
|
Zuzanna
|
SP Dzięgielów
|
2.19,08
|
|
2
|
Mączka
|
Julia
|
SP Dzięgielów
|
2.30,74
|
|
600 m dziewczęta - rocznik 2006
|
|
1
|
Podżorska
|
Magdalena
|
SP 2 Brenna
|
2.03,21
|
|
1000 m chłopcy - rocznik 2006
|
|
1
|
Pisz
|
Mikołaj
|
SP 8 Skoczów
|
3.58,45
|
|
2
|
Gałuszka
|
Dawid
|
SP 3 Skoczów
|
4.07,45
|
|
3
|
Hubczyk
|
Michał
|
SP 2 Brenna
|
4.32,58
|
|
1000 m chłopcy - rocznik 2007 i młodsi
|
|
1
|
Mueller
|
Michał
|
SP 2 Brenna
|
4.26,53
|
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005
|
|
1
|
Kubies
|
Emilia
|
ZSP Pogórze
|
4,13
|
|
2
|
Pagieła
|
Patrycja
|
ZSP Pogórze
|
3,96
|
|
3
|
Greń
|
Wiktoria
|
SP 2 Brenna
|
3,95
|
|
4
|
Wanat
|
Estera
|
ZSP Pogórze
|
3,75
|
|
5
|
Pietrzak
|
Nadia
|
SP 2 Brenna
|
3,41
|
|
6
|
Heller
|
Tatiana
|
SP 2 Brenna
|
3,40
|
|
7
|
Przybyła
|
Kinga
|
SP 2 Brenna
|
3,26
|
|
8
|
Gala
|
Roksana
|
ZSP Pogórze
|
3,22
|
|
9
|
Gamrot
|
Marta
|
SP 2 Brenna
|
2,54
|
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2006
|
|
1
|
Puc
|
Natalia
|
ZSP Pogórze
|
3,70
|
|
2
|
Słowiok
|
Amelia
|
SP 2 Brenna
|
3,60
|
|
3
|
Podżorska
|
Magdalena
|
SP 2 Brenna
|
3,55
|
|
4
|
Kożdoń
|
Dominika
|
SP 3 Skoczów
|
3,52
|
|
5
|
Uchyła
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
3,40
|
|
6
|
Kleczyńska
|
Weronika
|
SP 3 Skoczów
|
3,30
|
|
7
|
Jarząbek
|
Nikola
|
SP 2 Brenna
|
3,28
|
|
8
|
Stawowska
|
Martyna
|
SP Strumień
|
3,22
|
|
9
|
Holeksa
|
Wiktoria
|
SP 2 Brenna
|
3,21
|
|
10
|
Madzia
|
Zuzanna
|
SP 2 Brenna
|
3,17
|
|
11
|
Gruszczyk
|
Klaudia
|
SP 3 Skoczów
|
3,10
|
|
12
|
Nowak
|
Julia
|
SP 2 Brenna
|
2,91
|
|
13
|
Greń
|
Marzena
|
SP 2 Brenna
|
2,60
|
|
14
|
Kałuża
|
Amelia
|
SP 2 Brenna
|
2,45
|
|
15
|
Moskała
|
Agnieszka
|
SP 2 Brenna
|
2,40
|
|
16
|
Greń
|
Marianna
|
SP 2 Brenna
|
2,30
|
|
17
|
Salachna
|
Oliwia
|
SP 2 Brenna
|
2,08
|
|
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2007 i młodsze
|
|
1
|
Andrzejewska
|
Kamila
|
ZSP Pogórze
|
3,54
|
|
2
|
Bojda
|
Marcelina
|
SP Strumień
|
3,42
|
|
3
|
Rozmarynowska
|
Maria
|
SP Strumień
|
3,30
|
|
4
|
Habarta
|
Larysa
|
ZSP Pogórze
|
3,28
|
|
5
|
Chromik
|
Justyna
|
ZSP Pogórze
|
3,23
|
|
6
|
Ziebura
|
Jagna
|
SP 2 Brenna
|
3,21
|
|
7
|
Musioł
|
Anastazja
|
SP 1 Brenna
|
3,10
|
|
8
|
Walkiewicz
|
Sandra
|
SP 2 Brenna
|
3,03
|
|
9
|
Srokosz
|
Hanna
|
SP Strumień
|
2,98
|
|
10
|
Szumielewicz
|
Julia
|
SP 2 Brenna
|
2,96
|
|
11
|
Obracaj
|
Weronika
|
ZSP Pogórze
|
2,91
|
|
12
|
Więzik
|
Eliza
|
ZSP Pogórze
|
2,40
|
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2005
|
|
1
|
Młotek
|
Mateusz
|
SP Dzięgielów
|
4,47
|
|
2
|
Greń
|
Igor
|
SP 3 Skoczów
|
4,25
|
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2006
|
|
1
|
Libura
|
Jakub
|
SP Strumień
|
4,40
|
|
2
|
Libura
|
Sebastian
|
SP Strumień
|
4,18
|
|
3
|
Ogiegło
|
Szymon
|
SP 3 Skoczów
|
4,03
|
|
4
|
Pisz
|
Mikołaj
|
SP 8 Skoczów
|
3,50
|
|
5
|
Wrzeszcz
|
Dawid
|
ZSP Pogórze
|
3,50
|
|
6
|
Hubczyk
|
Michał
|
SP 2 Brenna
|
3,17
|
|
7
|
Holeksa
|
Mateusz
|
SP 2 Brenna
|
2,70
|
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2007 i młodsi
|
|
1
|
Dworok
|
Kamil
|
SP 3 Skoczów
|
3,87
|
|
2
|
Mueller
|
Michał
|
SP 2 Brenna
|
3,58
|
|
3
|
Walkiewicz
|
Oliwier
|
SP 2 Brenna
|
3,45
|
|
4
|
Klimus - Baranowski
|
Konrad
|
ZSP Pogórze
|
3,36
|
|
5
|
Dudka
|
Kamil
|
SP 2 Brenna
|
3,25
|
|
6
|
Rygiel
|
Dominik
|
SP Strumień
|
3,10
|
|
7
|
Kubies
|
Igor
|
ZSP Pogórze
|
2,85
|
|
8
|
Staroń
|
Filip
|
SP Strumień
|
2,47
|
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2005
|
|
1
|
Korzonek
|
Martyna
|
ZSP Pogórze
|
36,0
|
|
2
|
Barszczak
|
Katarzyna
|
SP 2 Brenna
|
33,0
|
|
3
|
Krawczyk
|
Wanesa
|
SP 2 Brenna
|
27,5
|
|
4
|
Dziędziel
|
Kamila
|
SP Strumień
|
27,0
|
|
5
|
Moskała
|
Weronika
|
SP 1 Brenna
|
26,0
|
|
6
|
Sidzina
|
Maria
|
SP 1 Brenna
|
25,5
|
|
7
|
Koniarczyk
|
Oliwia
|
ZSP Pogórze
|
18,5
|
|
8
|
Szabla
|
Weronika
|
SP 2 Brenna
|
18,0
|
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2006
|
|
1
|
Maryńczak
|
Martyna
|
SP Strumień
|
25,0
|
|
2
|
Obracaj
|
Maria
|
ZSP Pogórze
|
24,5
|
|
3
|
Kłobuch
|
Gabriela
|
SP 3 Skoczów
|
23,0
|
|
4
|
Ferfecka
|
Ewelina
|
SP 1 Brenna
|
23,0
|
|
5
|
Sajdok
|
Amelia
|
SP Strumień
|
19,0
|
|
6
|
Moiczek
|
Anna
|
SP 1 Brenna
|
19,0
|
|
7
|
Stojka
|
Magdalena
|
SP 1 Brenna
|
17,5
|
|
8
|
Greń
|
Monika
|
SP 1 Brenna
|
17,0
|
|
9
|
Greń
|
Magdalena
|
SP 2 Brenna
|
14,0
|
|
10
|
Czyż
|
Zuzanna
|
SP 1 Brenna
|
14,0
|
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2007 i młodsze
|
|
1
|
Zielińska
|
Małgorzata
|
SP 2 Brenna
|
28,0
|
|
2
|
Cieślar
|
Małgorzata
|
SP 1 Brenna
|
21,0
|
|
3
|
Greń
|
Marta
|
SP 2 Brenna
|
18,0
|
|
4
|
Janikowska
|
Lena
|
SP 3 Skoczów
|
17,5
|
|
5
|
Rugała
|
Kornelia
|
SP 3 Skoczów
|
17,0
|
|
6
|
Cichoń
|
Julia
|
SP 2 Brenna
|
16,5
|
|
7
|
Widenka
|
Milena
|
SP 2 Brenna
|
14,5
|
|
8
|
Staniszewska
|
Zuzanna
|
SP 3 Skoczów
|
12,0
|
|
9
|
Greń
|
Wiktoria
|
SP 1 Brenna
|
10,0
|
|
10
|
Matuszny
|
Dominika
|
SP 1 Brenna
|
10,0
|
|
11
|
Cichoń
|
Amelia
|
SP 2 Brenna
|
7,0
|
|
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005
|
|
1
|
Sikora
|
Marek
|
SP 1 Brenna
|
49,0
|
|
2
|
Greń
|
Krzysztof
|
SP 2 Brenna
|
44,0
|
|
3
|
Dybczyński
|
Kacper
|
SP Górki
|
41,0
|
|
4
|
Cieślar
|
Szymon
|
SP 1 Brenna
|
29,0
|
|
5
|
Hołomek
|
Radosław
|
SP 1 Brenna
|
29,0
|
|
6
|
Gwizdoń
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
22,0
|
|
7
|
Małysz
|
Łukasz
|
SP 1 Brenna
|
17,5
|
|
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006
|
|
1
|
Skalski
|
Klaudiusz
|
SP Strumień
|
39,0
|
|
2
|
Puc
|
Piotr
|
ZSP Pogórze
|
38,0
|
|
3
|
Forszt
|
Filip
|
SP 3 Skoczów
|
34,5
|
|
4
|
Greń
|
Krzysztof
|
SP 2 Brenna
|
32,0
|
|
5
|
Waleczek
|
Szymon
|
SP Strumień
|
32,0
|
|
6
|
Gałuszka
|
Dawid
|
SP 3 Skoczów
|
31,0
|
|
7
|
Jaworski
|
Kamil
|
SP 1 Brenna
|
29,5
|
|
8
|
Sorkowicz
|
Mikołaj
|
SP 2 Brenna
|
27,0
|
|
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2007 i młodsi
|
|
1
|
Greń
|
Damian
|
SP 1 Brenna
|
32,5
|
|
2
|
Słowiok
|
Klaudiusz
|
SP 2 Brenna
|
28,0
|
|
3
|
Wiewióra
|
Mikołaj
|
SP Strumień
|
26,5
|
|
4
|
Stojka
|
Sebastian
|
SP 1 Brenna
|
24,0
|
|
5
|
Kocoń
|
Kacper
|
SP 1 Brenna
|
23,5
|
|
6
|
Gawlas
|
Jan
|
SP 1 Brenna
|
23,0
|
|
7
|
Sidzina
|
Łukasz
|
SP 1 Brenna
|
22,0
|
|
8
|
Holeksa
|
Krzysztof
|
SP 2 Brenna
|
21,5
|
|
9
|
Gawlas
|
Dawid
|
SP 2 Brenna
|
20,5
|
|
10
|
Pasterny
|
Seweryn
|
SP 1 Brenna
|
19,0
|
|
11
|
Staś
|
Józef
|
SP 1 Brenna
|
16,0
|
|
12
|
Kurowski
|
Krzysztof
|
SP Strumień
|
9,0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Punktacja szkół:
Miejsce
|
Nazwa szkoły
|
Suma punktów
|
13.09.2017
1- runda
|
1.
|
SP 2 Brenna
|
2234
|
2234
|
2.
|
ZSP Pogórze
|
1476
|
1476
|
3.
|
SP Strumień
|
1322
|
1322
|
4.
|
SP 1 Brenna
|
1144
|
1144
|
5.
|
SP 3 Skoczów
|
1031
|
1031
|
6.
|
SP Dzięgielów
|
184
|
184
|
7.
|
SP Górki
|
90
|
90
|
8.
|
SP 8 Skoczów
|
87
|
87
|
W zawodach udział wzięło 115 zawodników z 8 szkół.
Następne zawody odbędzie się: 27.09.2017 (środa)
Zapraszamy!!!
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk