- Szczegóły
-
Opublikowano: 20 wrzesień 2019
-
Kategoria: Lekka atletyka
-
Z.K.
„
Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz -
Starostwa Powiatowego w Cieszynie.
60 m - chłopcy
|
Rocznik 2007
|
|
|
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
8,26
|
98
|
GRZEGORZ
|
SAWCZUK
|
SP OCHABY
|
9,32
|
43
|
SZYMON
|
KRÓL
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,36
|
41
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,02
|
18
|
TYMOTEUSZ
|
FRANEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,5
|
6
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP 1 BRENNA
|
10,84
|
1
|
KAMIL
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
11,18
|
0
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP 1 BRENNA
|
11,51
|
0
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
11,96
|
0
|
60 m dziewczęta
|
Rocznik 2007
|
|
|
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
9,1
|
79
|
ZUZANNA
|
SZCZĘSNA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,47
|
60
|
NATALIA
|
GOŁEK
|
SP STRUMIEŃ
|
9,49
|
59
|
LENA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
9,54
|
56
|
DARIA
|
BARANOWSKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,85
|
42
|
JULIA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
9,85
|
42
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
10,51
|
19
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP 1 BRENNA
|
10,52
|
18
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP 1 BRENNA
|
11,11
|
5
|
MARCELINA
|
HOLEKSA
|
SP 1 BRENNA
|
11,13
|
4
|
PAULINA
|
JAWORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
11,3
|
1
|
ALEKSANDRA
|
MADZIA
|
SP 1 BRENNA
|
11,74
|
0
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy
|
Rocznik 2008
|
|
|
|
EMIL
|
RAPCIAK
|
ZSP POGÓRZE
|
9,84
|
43
|
MICHAŁ
|
MILANOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
9,89
|
41
|
MAKSYMILIAN
|
OPOLKA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,3
|
25
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP 1 BRENNA
|
10,74
|
12
|
KACPER
|
BLINDA
|
SP STRUMIEŃ
|
11,24
|
2
|
60 m dziewczęta
|
Rocznik 2008
|
|
|
|
KORNELIA
|
KUCZERA
|
SP STRUMIEŃ
|
9,81
|
50
|
AGNIESZKA
|
KALETA
|
ZSP POGÓRZE
|
9,84
|
49
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,19
|
34
|
ELIZA
|
WIĘZIK
|
ZSP POGÓRZE
|
10,41
|
26
|
LENA
|
MROCZKOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,87
|
13
|
ZUZANNA
|
MAŁYSZ
|
SP 1 BRENNA
|
10,95
|
11
|
JULIA
|
TEKLA
|
SP STRUMIEŃ
|
11,14
|
7
|
NATASZA
|
RAUER
|
SP STRUMIEŃ
|
11,36
|
3
|
|
|
|
|
|
60 m chłopcy
|
Rocznik 2009
|
|
|
|
ŁUKASZ
|
SZARZEC
|
SP 5 JAWORNIK
|
9,82
|
51
|
JAKUB
|
INDYK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,03
|
42
|
KAMIL
|
DONOCIK
|
SP 1 BRENNA
|
10,07
|
40
|
WOJCIECH
|
KRZEMPEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,26
|
33
|
PAWEŁ
|
PUSTÓWKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,32
|
31
|
FILIP
|
ŁUKOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
10,36
|
29
|
ALEKSANDER
|
MACHEJ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,44
|
26
|
WITOLD
|
CZAJA
|
SP STRUMIEŃ
|
10,51
|
24
|
ŁUKASZ
|
DUDKOWIEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,54
|
23
|
WOJCIECH
|
ZBIJOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
10,63
|
20
|
BENIAMIN
|
KRZAK
|
SP OCHABY
|
10,64
|
20
|
PIOTR
|
STANA
|
SP 2 BRENNA
|
10,74
|
17
|
ŁUKASZ
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
10,79
|
16
|
ANTONI
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
10,79
|
16
|
KRYSTIAN
|
NOWICKI
|
ZSP POGÓRZE
|
10,82
|
15
|
SZYMON
|
MILANOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
10,95
|
11
|
JAKUB
|
CICHOWLAS
|
SP 3 SKOCZÓW
|
11,16
|
7
|
JAKUB
|
JANIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
11,27
|
5
|
DAWID
|
GREŃ
|
SP 1 BRENNA
|
11,3
|
4
|
MICHAŁ
|
SOBCZYK
|
ZSP 1 WISŁA
|
12,08
|
0
|
PRZEMYSŁAW
|
BIENIEK
|
SP OCHABY
|
12,08
|
0
|
KRZYSZTOF
|
ORSZULIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
12,27
|
0
|
KACPER
|
GREŃ
|
SP 1 BRENNA
|
12,41
|
0
|
JAN
|
SZOSTOK
|
ZSP POGÓRZE
|
13,4
|
0
|
60 m dziewczęta
|
Rocznik 2009
|
|
|
|
WERONIKA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
10,1
|
55
|
AGATA
|
JANIK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,15
|
53
|
KLAUDIA
|
JAWORSKA
|
SP 1 BRENNA
|
10,15
|
53
|
MARTA
|
JURASZCZYK
|
SP 1 BRENNA
|
10,56
|
35
|
DOMINIKA
|
BRACHACZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
10,79
|
27
|
WERONIKA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
10,86
|
25
|
JULIA
|
JAWORSKA
|
SP 1 BRENNA
|
10,87
|
24
|
AGATA
|
CIEŚLAR
|
SP 1 BRENNA
|
11,02
|
20
|
LENA
|
KRZEMPEK
|
SP 2 BRENNA
|
11,33
|
11
|
LAURA
|
HOŁOMEK
|
SP 1 BRENNA
|
11,36
|
11
|
KAROLINA
|
JERZOK
|
SP STRUMIEŃ
|
11,52
|
7
|
JULIA
|
BIZOŃ
|
ZSP POGÓRZE
|
11,65
|
5
|
MARTYNA
|
MACHAŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
11,78
|
2
|
ALICJA
|
PASTERNY
|
SP 2 BRENNA
|
11,82
|
2
|
PATRYCJA
|
MOSKAŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
12,03
|
0
|
ZUZANNA
|
MACURA
|
SP 1 BRENNA
|
12,58
|
0
|
ANNA
|
WIELG
|
SP STRUMIEŃ
|
13,58
|
0
|
300 m chłopcy
|
Rocznik 2007
|
|
|
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
KAMIL
|
DUDKA
|
SP 2 BRENNA
|
59,04
|
0
|
300 m dziewczęta
|
Rocznik 2007
|
|
|
|
AMELIA
|
GÓRNIOK
|
SP GÓRKI WLK.
|
54,76
|
32
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
57,06
|
18
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
61,06
|
1
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
61,68
|
0
|
ANASTAZJA
|
KOWAL
|
SP STRUMIEŃ
|
62,88
|
0
|
EMILIA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
70,72
|
0
|
|
|
|
|
|
300 m dziewczęta
|
Rocznik 2008
|
|
|
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
64,34
|
0
|
MELANIA
|
KŁÓSKO
|
SP 2 BRENNA
|
68,44
|
0
|
DOMINIKA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
74,4
|
0
|
WERONIKA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
77,39
|
0
|
KLAUDIA
|
CZOPEK
|
SP 2 BRENNA
|
82,52
|
0
|
NATALIA
|
OGROCKA
|
SP 2 BRENNA
|
86,73
|
0
|
|
|
|
|
|
300 m chłopcy
|
Rocznik 2009
|
|
|
|
JAKUB
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
62,46
|
6
|
MAREK
|
LICHNA
|
SP STRUMIEŃ
|
69,24
|
0
|
300 m dziewczęta
|
Rocznik 2009
|
|
|
|
ZOFIA
|
CZAJA
|
SP STRUMIEŃ
|
63,73
|
7
|
MARTYNA
|
GOLBA
|
SP 2 BRENNA
|
65,25
|
2
|
600 m dziewczęta
|
Rocznik 2007
|
|
|
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
2,1124
|
44
|
NATASZA
|
KUKLA
|
ZSP POGÓRZE
|
2,1379
|
38
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,1483
|
36
|
|
|
|
|
|
600 m dziewczęta
|
Rocznik 2008
|
|
|
|
LAURA
|
BADURA
|
SP STRUMIEŃ
|
2,1775
|
32
|
EMILIA
|
RAPCIAK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,238
|
20
|
ALICJA
|
SIKORA
|
SP GÓRKI WLK.
|
2,2628
|
16
|
|
|
|
|
|
600 m dziewczęta
|
Rocznik 2009
|
|
|
|
AMELIA
|
MACIEJCZEK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,1429
|
58
|
NATALIA
|
LUDWICZAK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,2441
|
32
|
JULIA
|
ĆWIĘKAŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
2,2976
|
21
|
1000 m chłopcy
|
Rocznik 2007
|
|
|
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
OLIWIER
|
ZIEBURA
|
SP 1 BRENNA
|
3,3909
|
40
|
FILIP
|
NOSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,4085
|
37
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
4,0477
|
10
|
|
|
|
|
|
1000 m chłopcy
|
Rocznik 2008
|
|
|
|
WIKTOR
|
ADAMIEC
|
SP 5 JAWORNIK
|
4,015
|
26
|
TYMOTEUSZ
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
4,2594
|
4
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP 1 BRENNA
|
4,4897
|
0
|
|
|
|
|
|
1000 m chłopcy
|
Rocznik 2009
|
|
|
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,4966
|
51
|
BARTŁOMIEJ
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
3,5958
|
36
|
DOMINIK
|
KULAS
|
ZSP POGÓRZE
|
4,3399
|
2
|
Skok w dal chłopcy Rocznik 2007
|
|
|
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
OLIWIER
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
4,12
|
59
|
ERYK
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
4,01
|
54
|
GRZEGORZ
|
SAWCZUK
|
SP OCHABY
|
3,77
|
44
|
SZYMON
|
KRÓL
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,68
|
41
|
TYMOTEUSZ
|
FRANEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,07
|
18
|
Skok w dal dziewczęta rocznik 2007
|
|
|
|
AMELIA
|
GÓRNIOK
|
SP GÓRKI WLK.
|
3,92
|
77
|
LENA
|
DYBCZYŃSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,81
|
71
|
KAMILA
|
ANDRZEJEWSKA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,78
|
70
|
ZUZANNA
|
SZCZĘSNA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,64
|
62
|
NATASZA
|
KUKLA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,62
|
61
|
NATALIA
|
GOŁEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,61
|
60
|
MILENA
|
WIDENKA
|
SP 2 BRENNA
|
3,44
|
52
|
JULIA
|
CICHOŃ
|
SP 2 BRENNA
|
3,42
|
51
|
JUSTYNA
|
CHROMIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,33
|
46
|
DARIA
|
BARANOWSKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,28
|
44
|
JULIA
|
SZUMIELEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
3,25
|
42
|
DOMINIKA
|
MATUSZNY
|
SP 1 BRENNA
|
2,95
|
29
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy Rocznik 2008
|
|
|
|
EMIL
|
RAPCIAK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,85
|
76
|
MICHAŁ
|
MILANOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
3,48
|
56
|
WIKTOR
|
ADAMIEC
|
SP 5 JAWORNIK
|
2,83
|
27
|
Skok w dal dziewcząt Rocznik 2008
|
|
|
|
MARCELINA
|
BOJDA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,69
|
80
|
AGNIESZKA
|
KALETA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,54
|
71
|
LAURA
|
BADURA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,39
|
62
|
KORNELIA
|
KUCZERA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,38
|
62
|
ELIZA
|
WIĘZIK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,35
|
60
|
AGATA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
3,13
|
48
|
EMILIA
|
RAPCIAK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,02
|
42
|
LENA
|
MROCZKOWSKA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,02
|
42
|
ALICJA
|
SIKORA
|
SP GÓRKI WLK.
|
3,01
|
42
|
KLAUDIA
|
CZOPEK
|
SP 2 BRENNA
|
2,73
|
28
|
|
|
|
|
|
Skok w dal chłopcy rocznik 2009
|
|
|
|
ŁUKASZ
|
SZARZEC
|
SP 5 JAWORNIK
|
3,91
|
87
|
PIOTR
|
MATUSZNY
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,74
|
77
|
ALEKSANDER
|
MACHEJ
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,51
|
64
|
FILIP
|
ŁUKOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
3,48
|
62
|
WOJCIECH
|
KRZEMPEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,37
|
56
|
WOJCIECH
|
ZBIJOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
3,18
|
46
|
SZYMON
|
MILANOWSKI
|
SP STRUMIEŃ
|
3,17
|
46
|
KRYSTIAN
|
NOWICKI
|
ZSP POGÓRZE
|
3,12
|
44
|
MAREK
|
LICHNA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,11
|
43
|
ŁUKASZ
|
DUDKOWIEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,11
|
43
|
ANTONI
|
WYLEŻUCH
|
SP STRUMIEŃ
|
2,94
|
35
|
JAKUB
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
2,83
|
30
|
DOMINIK
|
KULAS
|
ZSP POGÓRZE
|
2,82
|
30
|
MICHAŁ
|
SOBCZYK
|
ZSP 1 WISŁA
|
2,33
|
11
|
Skok w dal dziewcząt rocznik 2009
|
|
|
|
WERONIKA
|
SZCZOTKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
3,37
|
81
|
MARTA
|
JURASZCZYK
|
SP 1 BRENNA
|
3,34
|
79
|
JULIA
|
ĆWIĘKAŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
3,29
|
75
|
NATALIA
|
LUDWICZAK
|
ZSP POGÓRZE
|
3,25
|
73
|
DOMINIKA
|
BRACHACZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,15
|
66
|
LENA
|
KRZEMPEK
|
SP 2 BRENNA
|
3,12
|
64
|
MARTYNA
|
GOLBA
|
SP 2 BRENNA
|
3,11
|
64
|
AGATA
|
JANIK
|
SP STRUMIEŃ
|
3,05
|
60
|
ZOFIA
|
CZAJA
|
SP STRUMIEŃ
|
3,01
|
57
|
MARTYNA
|
MACHAŁA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
2,68
|
38
|
WERONIKA
|
OBRACAJ
|
ZSP POGÓRZE
|
2,51
|
29
|
PATRYCJA
|
MOSKAŁA
|
ZSP POGÓRZE
|
2,44
|
26
|
JULIA
|
BIZOŃ
|
ZSP POGÓRZE
|
2,31
|
19
|
ANNA
|
WIELG
|
SP STRUMIEŃ
|
2,08
|
8
|
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2007
|
|
|
|
Imię
|
Nazwisko
|
Szkoła
|
Wynik
|
PKT
|
KAMIL
|
LUTKA
|
SP 2 BRENNA
|
40
|
64
|
FILIP
|
NOSZKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
39,5
|
62
|
DAMIAN
|
GREŃ
|
SP 1 BRENNA
|
38,5
|
60
|
TOMASZ
|
STRYCZEK
|
SP STRUMIEŃ
|
36
|
55
|
OLIWIER
|
ZIEBURA
|
SP 1 BRENNA
|
32,5
|
47
|
KAMIL
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
29
|
40
|
ŁUKASZ
|
SIDZINA
|
SP 1 BRENNA
|
27
|
35
|
DAWID
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
21,5
|
24
|
Rzut piłką palantową dziewcząt rocznik 2007
|
|
|
|
JAGNA
|
ZIEBURA
|
SP 2 BRENNA
|
34
|
72
|
SANDRA
|
WALKIEWICZ
|
SP 2 BRENNA
|
28,5
|
56
|
ANASTAZJA
|
KOWAL
|
SP STRUMIEŃ
|
25,5
|
48
|
EMILIA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
24,5
|
45
|
PAULINA
|
JAWORSKA
|
SP 2 BRENNA
|
20,5
|
35
|
MARCELINA
|
HOLEKSA
|
SP 1 BRENNA
|
19
|
31
|
ALEKSANDRA
|
MADZIA
|
SP 1 BRENNA
|
15,5
|
22
|
MAŁGORZATA
|
CIEŚLAR
|
SP 1 BRENNA
|
15,5
|
22
|
|
|
|
|
|
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2008
|
|
|
|
MAKSYMILIAN
|
OPOLKA
|
SP STRUMIEŃ
|
39
|
73
|
JAN
|
GAWLAS
|
SP 1 BRENNA
|
33
|
58
|
TYMOTEUSZ
|
HERNIK
|
ZSP POGÓRZE
|
29,5
|
49
|
KACPER
|
BLINDA
|
SP STRUMIEŃ
|
26,5
|
42
|
JÓZEF
|
STAŚ
|
SP 1 BRENNA
|
23,5
|
35
|
Rzut piłką palantową dziewcząt rocznik 2008
|
|
|
|
NATASZA
|
RAUER
|
SP STRUMIEŃ
|
28,5
|
70
|
NATALIA
|
OGROCKA
|
SP 2 BRENNA
|
26
|
62
|
MARTYNA
|
GNIEWEK
|
SP 5 JAWORNIK
|
21,5
|
47
|
MELANIA
|
KŁÓSKO
|
SP 2 BRENNA
|
21,5
|
47
|
JULIA
|
TEKLA
|
SP STRUMIEŃ
|
16
|
30
|
ZUZANNA
|
MAŁYSZ
|
SP 1 BRENNA
|
15,5
|
29
|
DOMINIKA
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
14
|
25
|
WERONIKA
|
HOLEKSA
|
SP 2 BRENNA
|
12,5
|
20
|
|
|
|
|
|
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2009
|
|
|
|
ŁUKASZ
|
GREŃ
|
SP 2 BRENNA
|
36
|
90
|
JAKUB
|
JANIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
34
|
83
|
PIOTR
|
STANA
|
SP 2 BRENNA
|
30,5
|
71
|
BARTŁOMIEJ
|
GAWLAS
|
SP 2 BRENNA
|
28
|
63
|
PAWEŁ
|
PUSTÓWKA
|
SP 3 SKOCZÓW
|
28
|
63
|
BENIAMIN
|
KRZAK
|
SP OCHABY
|
27,5
|
62
|
WITOLD
|
CZAJA
|
SP STRUMIEŃ
|
25,5
|
56
|
JAKUB
|
INDYK
|
SP STRUMIEŃ
|
25,5
|
56
|
JAKUB
|
CICHOWLAS
|
SP 3 SKOCZÓW
|
23
|
48
|
KRZYSZTOF
|
ORSZULIK
|
SP 3 SKOCZÓW
|
23
|
48
|
DAWID
|
GREŃ
|
SP 1 BRENNA
|
21,5
|
43
|
KACPER
|
GREŃ
|
SP 1 BRENNA
|
18
|
33
|
PRZEMYSŁAW
|
BIENIEK
|
SP OCHABY
|
12
|
15
|
KAMIL
|
DONOCIK
|
SP 1 BRENNA
|
7
|
1
|
Rzut piłką palantową dziewcząt rocznik 2009
|
|
|
|
AMELIA
|
MACIEJCZEK
|
ZSP POGÓRZE
|
31
|
103
|
ZUZANNA
|
MACURA
|
SP 1 BRENNA
|
18
|
49
|
KAROLINA
|
JERZOK
|
SP STRUMIEŃ
|
18
|
49
|
KLAUDIA
|
JAWORSKA
|
SP 1 BRENNA
|
17
|
46
|
ALICJA
|
PASTERNY
|
SP 2 BRENNA
|
17
|
46
|
LAURA
|
HOŁOMEK
|
SP 1 BRENNA
|
13,5
|
32
|
AGATA
|
CIEŚLAR
|
SP 1 BRENNA
|
12,5
|
29
|
JULIA
|
JAWORSKA
|
SP 1 BRENNA
|
11
|
23
|
Miejsce
|
Nazwa szkoły
|
Suma punktów
|
18.09.2019
1- runda
|
1.
|
SP Strumień
|
2242
|
2242
|
2.
|
SP 2 Brenna
|
1380
|
1380
|
3.
|
ZSP Pogórze
|
1328
|
1328
|
4.
|
SP 3 Skoczów
|
1110
|
1110
|
5.
|
SP 1 Brenna
|
981
|
981
|
6.
|
SP 5 Jawornik
|
238
|
238
|
7.
|
SP Ochaby
|
184
|
184
|
8.
|
SP SP Górki
|
167
|
167
|
9.
|
ZSP 1 Wisła
|
11
|
11
|
W zawodach udział wzięło 112 zawodników z 9 szkół.
Następne zawody odbędą się :
25.09.2019 - 2 rzut
02.10.2019 - 3 rzut
Początek zawodów - 16.00
Organizator i sędzia główny zawodów:
Zdzisław Kołodziejczyk