FINAŁ MIEJSKI - II SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA

Po serii mitingów (7 zawodów), które rozpoczęliśmy już we wrześniu ubiegłego roku a kontynuowaliśmy w maju b.r. przyszedł czas na zawody podsumowujące czyli finał miejski, którego zadanie było wyłonienie najlepszych zawodników, opiekunów drużyn i szkół uczestniczących w cały cyklu naszych zawodów. Najlepszą szkołą okazała się SP w Strumieniu (zdjęcie) ,która wyprzedziła szkoły z Brennej leśnicy - 2 miejsce i SP 7 Pogórze - 3 miejsce (sklasyfikowano 12 szkół). Opiekunem, który zgromadził na swoim koncie najwięcej punktów okazał się pan Tomasz Dybczyński, na drugim miejscu zanlazła się pani Barbara Milanowska a na 3 pan Mirosław Frycz (sklasyfikowano 13 opiekunów). Zawody zakończyły się wręczeniem pucharów, medali i dyplomów dla najlepszych zawodników, którzy będą mieli teraz szansę wystartować w finale ogólnopolskim w Łodzi.
Jesteś tutaj: Start Aktualności FINAŁ MIEJSKI - II SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA