Wyniki
Tabela wyników IV Ligi Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy Podokręg Skoczów w sezonie 2015/2016
- Szczegóły
- Opublikowano: 18 czerwiec 2016
- Kategoria: Wyniki
- A.B.M.
Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga - Skoczów) -- 2015/2016
• Kolejka: XVIII - 18.06.2016
Tabela juniorów
. | . | m | pkt | bramki | u siebie | na wyjeździe |
1 | LKS 99 Pruchna | 16 | 37 | 71:18 | 5-1-2 (41:9) | 7-0-1 (28:9) |
2 | LKS Pogórze | 16 | 36 | 65:14 | 6-1-1 (40:4) | 5-2-1 (25:10) |
3 | LKS Iskra Iskrzyczyn | 16 | 34 | 54:22 | 5-1-2 (32:14) | 6-0-2 (22:8) |
4 | LKS Błyskawica Kończyce Wielkie | 16 | 32 | 42:16 | 6-1-1 (19:8) | 4-1-3 (23:8) |
5 | LKS Tempo Puńców | 16 | 30 | 46:16 | 5-1-2 (25:8) | 4-2-2 (21:8) |
6 | LKS Zryw Bąków | 16 | 18 | 39:44 | 4-0-4 (27:15) | 2-0-6 (12:29) |
7 | LKS Spójnia Górki Wielkie | 16 | 18 | 48:62 | 4-0-4 (18:31) | 2-0-6 (30:31) |
8 | KS Nierodzim | 16 | 6 | 25:71 | 1-0-7 (11:30) | 1-0-7 (14:41) |
9 | KS Brzezówka | 16 | 0 | 7:134 | 0-0-8 (5:60) | 0-0-8 (2:74) |
Tabela trampkarzy - IV liga (Skoczów - grupa B)
. | . | m | pkt | bramki | u siebie | na wyjeździe |
1 | LKS Pogórze | 18 | 49 | 102:14 | 7-1-1 (50:6) | 9-0-0 (52:8) |
2 | LKS Tempo Puńców | 18 | 48 | 108:17 | 7-0-2 (51:8) | 9-0-0 (57:9) |
3 | LKS Spójnia Górki Wielkie | 18 | 40 | 92:33 | 6-0-3 (49:21) | 7-1-1 (43:12) |
4 | KP Beskid Skoczów | 18 | 39 | 62:27 | 6-0-3 (29:15) | 7-0-2 (33:12) |
5 | KS Nierodzim | 18 | 20 | 38:53 | 2-1-6 (16:28) | 4-1-4 (22:25) |
6 | GKS Morcinek Kaczyce | 18 | 19 | 32:44 | 3-0-6 (18:22) | 3-1-5 (14:22) |
7 | LKS Iskra Iskrzyczyn | 18 | 19 | 30:87 | 3-1-5 (14:40) | 3-0-6 (16:47) |
8 | LKS 99 Pruchna | 18 | 18 | 19:59 | 4-0-5 (13:25) | 2-0-7 (6:34) |
9 | LKS Błyskawica Kończyce Wielkie | 18 | 9 | 9:99 | 2-0-7 (5:47) | 1-0-8 (4:52) |
10 | LKS Zryw Bąków | 18 | 5 | 14:73 | 1-1-7 (9:40) | 0-1-8 (5:33) |
Wyniki juniorów
- Szczegóły
- Opublikowano: 15 sierpień 2013
- Kategoria: Wyniki
- Z.K.
Terminarz i wyniki rozgrywek juniorów
Drużyna juniorów swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na stadionie im. R. Kukucza w Skoczowie
Następny mecz:
06.09.2014 - sobota, 11.30
LKS Pogórze - LKS Pruchna
Ostatni mecz:
26.08.2014 - wtorek
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 2:4
Kolejność podawania wyników: trampkarze. juniorzy
I kolejka - 22-24.08.2014
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:6 i 5:0
LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:0 i 2:7
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 3:5 i 4:5
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 6:2 i 10:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:0 i 2:4
LKS Zryw Bąków - LKS Wisła Strumień - 0:7 w.o. i 2:4
II kolejka - 26.08.2014
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 6:2 i 1:3
LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe - 0:3 w.o. i 3:4
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zryw Bąków - 21:1 i 1:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS 99 Pruchna - 6:0 i 2:12
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 1:3 i 2:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Pielgrzymowice - 4:1 i 0:7
III kolejka - 30-31.08.2014, godz. 10:00 i 11:30
30.08.2014 - sobota
LKS Kończyce Małe - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (w Kończycach) - przełożony na 10.09.2014
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Olza Pogwizdów (godz. 15:30 i 17:00)
31.08.2014 - niedziela
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wisła Strumień (godz. 12:30 i 14:00)
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie (godz. 15:30 i 17:00)
IV kolejka - 06.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Olza Pogwizdów
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Pielgrzymowice
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Kończyce Małe (godz. 15:30 i 17:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków (godz. 15:30 i 17:00)
V kolejka - 13-14.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
13.09.2014 - sobota
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna
LKS Strażak Pielgrzymowice - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 14:30 i 16:00)
Simoradz - LKS Spójnia Górki Wielkie (godz. 14:30 i 16:00)
14.09.2014 - niedziela
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wisła Strumień
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze (godz. 14:30 i 16:00)
VI kolejka - 20.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
LKS 99 Pruchna - LKS Zryw Bąków
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wisła Strumień
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Olza Pogwizdów
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Pielgrzymowice (godz. 14:30 i 16:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Wyzwolenie Simoradz (godz. 14:30 i 16:00)
VII kolejka - 27-28.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
27.09.2014 - sobota
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Olza Pogwizdów - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Kończyce Małe - LKS 99 Pruchna
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Pogórze
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Beskid Brenna (godz. 14:30 i 16:00)
28.09.2014 - niedziela
LKS Zryw Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 14:30 i 16:00)
VIII kolejka - 04-05.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
04.10.2014 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS 99 Pruchna - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Wisła Strumień (godz. 13:30 i 15:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Olza Pogwizdów (godz. 13:30 i 15:00)
05.10.2014 - niedziela
LKS Zryw Bąków - LKS Kończyce Małe (godz. 13:30 i 15:00)
IX kolejka - 11.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
LKS Olza Pogwizdów - LKS Pogórze
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zryw Bąków (godz. 13:30 i 15:00)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS 99 Pruchna (godz. 13:30 i 15:00)
X kolejka - 18-19.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
18.10.2014 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Pogórze - LKS Wisła Strumień
LKS 99 Pruchna - LKS Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 13:30 i 15:00)
19.10.2014 - niedziela
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Pielgrzymowice (godz. 13:30 i 15:00)
XI kolejka - 25.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna
LKS Olza Pogwizdów - LKS Zryw Bąków
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Beskid Brenna (godz. 12:30 i 14:00)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe (godz. 12:30 i 14:00)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 12:30 i 14:00)